Kościół Zielonoświątkowy - Wspólnota w Starogardzie Gd.

Chwała Bogu!

Nazywam się Ewa Gołębiewska. Jestem misjonarką w Mołdawii, w kraju nazywanym przez Europejczyków Afryką Europy, położonym między Ukrainą, a Rumunią. Sytuacja ekonomiczna i polityczna tego zakątka naszego kontynentu po rozpadzie ZSSR jest nadal bardzo trudna. Jest to kraj wciąż wymagający ''opieki'' mocniejszych państw, a przede wszystkim naszych modlitw.

Moja trwająca już kilka lat misyjna praca w Mołdawii (wspomagana przez lokalne kościoły zielonoświątkowe i baptystyczne) polega przede wszystkim na niesieniu pomocy osobom niepełnosprawnym oraz dzieciom, które mieszkają w wioskach: Recea (Kościół Agape), Negresti (Kościół Maranatha), Ghelauza, Barboeni, Bukovet. Codziennie spotykam się z nimi i organizuję im różnorodne zajęcia – począwszy od lekcji bliblijnych, skończywszy na wspólnym odrabianiu lekcji, przeprowadzaniu konkursów, ręcznych robótkach itp. Każda niedziela to z kolei zajęcia w ramach szkółki niedzielnej w zborze Maranatha w Straseni.

Moje wielkie marzenie i główny cel mojej pracy to sprawić, by dzieci w tym kraju usłyszały Dobrą Nowinę o Jezusie Chrystusie. By znalazły Boży ratunek w miejscu pogrążonym w alkoholizmie, korupcji, masie rozbitych rodzin, praktykowaniu aborcji...

Moją modlitwą jest:

–                 by dzieci nawracały się do Pana Jezusa

–                 o mądrość w rozmowach z dziećmi i dorosłymi

–                 finanse na pracę w Mołdawii

–                 zdrowie

–                 dobre relacje z współpracownikami.

Jeżeli jeśli jesteś gotów wesprzeć mnie w moich modlitwach, działaniu, proszę napisz na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Możesz też przeznaczyć jednorazowo lub regularnie środki finansowe na prowadzenie mojej działalności misyjnej (Ewa Gołębiewska, NORDEA PL05 1440 1068 0000 0000 0552 3516).

Gorąco zachęcam do obejrzenia zdjęć z mojej pracy: https://www.facebook.com/ewa.lusia?fref=ts

Tymczasem pozdrawiam serdecznie Psalmem 146 J